Pogled na 8. kolo 2. ŽMNL

Vijesti

Vratio se Rebo, vratili se i bodovi

Kao i što se najavljivalo prije sezone druga liga je liga gdje “svak’ svakog može dobit‘”. Ipak Martinje je djelovalo na neke klubove u osmom kolu.

Kolo su u subotu otvorili Stanovi i Primorac Ljubač koji je bio oslabljen izostankom Jure Perkovića. Ovaj suret je bila simultanka Karla Zrilića koji je postigao hattrick i zasluženo nosi epitet igrača utakmice. Primorac je u Ljubač otišao s pet komada u mreži.

Primorac je mogao i morao puno više.

Sambi već tradicionalno u gostima ne ide dobro. Susret između plesača iz Poličnika i Kontrol Biroa riješen je već u 40. sekundi susreta kada je na semaforu stajalo 2:0 za Kontrol Biro. Ostatak susreta je proteako mirno te je Kontrol Biro na kraju slavio 5:2.

Kontrol Biro je sve riješio u prvoj minuti.

Utakmicu s dosta preokreta gledali smo u okršaju Poljica Brig i Dasiadda. Na poluvremenu rezultat je bio 2:2, da bi u drugom dijelu rastrčani momci iz Poljica Brig na krilima Roka Baljaka slavili s 5:3.

Opasan i na podu. Prvo ime drugoligaša sa poljičkog Briga – Roko Baljak.

Murvica je protiv Raštana odigrala 20 maestralnih minuta, imala vodstvo 1:o i onda u drugom dijelu nestali s terena što su Rebo i društvo iskoristili i zasluženo kući nose bodove i pobjedničku pjesmu.

Murvica bi bila prva kad bi se kraj svirao na poluvremenu.

Nedjeljno jutro rezervirano je bilo za Brodaricu i Tornado. Čini nam se kako su i jedni i drugi imali lijepu subotnju noć te je susret završen nepopularnim rezultatom 0:0.

Brodarici i Tornadu je bilo prerano za golove.

Golgeterski raspoloženi Galovčani nisu imali svoj dan, ili im je bilo rano igrati u podne ili nisu dobro namjestili nišanske sprave ili je Bili Brig zasigurno toliko dobar. Superiorna utakmica Švabini trupa gdje su se istknuli Hrvoje Vujević i Antonio Perica. Krajnji rezultat 5:3 za Bili Brig, Seria A postaje stvarnost?

Moguće da Mateo Šare nije bio na pravoj razini.

Najveće iznenađnje kola je pobjeda Višnjika na vrućem gostovanju u Sukošanu. Za nas je iznenađenje za momčad Višnjika sigurno ne, jer već nekoliko kola forma im ide uzlaznom putanjom. Jako bitni bodovi za Višnjik.