Example HTML page

Pogled na 15. kolo 3. ŽMNL

3. LIGA A

Ako je itko do sad sumnjao u Duju – pogriješio je.

Svi su očekivali utakmicu Valencie i Balia da vide je li lider skupine poljuljan nakon prošlotjednog poraza.

SKUPINA A
Mali Cafe nesmiljenom silinom grabi naprijed. Iako je Zaton poveo, to lidera prvenstva nije ništa poljuljalo te su već do poluvremena preokrenuli rezultat. U nastavku susreta se nastavila bajka te je Mali Cafe uvjerljivom pobjedom 5:2 nad Zatonom upisao nova 3 boda.
Do 7′ susreta, između Deportivo la Murvice i Drakmar Sali, pala su 3 pogotka što je nagovijestilo vrlo efikasnu utakmicu. Glavninu golova na utakmici, njih 8 od ukupno 10, postigli su igrači Deportivo la Murvice usmjerivši tijek same utakmice na jedan kolosijek.
Prvo je Marko Paleka zabio za Ljevicu Zadar da bi Luka Paleka poravnao rezultat. Do kraja poluvremena Vošta je potpuno preokrenula rezultat. U nastavku susreta dva pogotka je zabio D. Milković, bivši igrač Ljevice, a sad u Vošti i donio važne bodove.
Iako su svi otpisali Rupalj i nisu im davali pretjerane šanse protiv Male Rave, momci iz Ruplja ipak nisu poklekli. Podjela bodova uz puno pogodaka pružila je svima koji su gledali utakmicu zanimljiv doživljaj. Valja napomenuti da je Rupalj uz malo koncentracije mogao iznenaditi cjelokupnu trećeligašku futsal publiku.
Utakmica donjeg dijela tablice između Donjih Raštana i Termina je prošla u miroljubljivom tonu, a kako je konačni rezultat bio 1:1 red je da i obje momčadi nakon ove utakmice dobiju po bod.
Ako je itko do sad sumnjao u Duju – pogriješio je. Uvjerljivu pobjedu izborila je Mladost protiv Privlake 2017 uz dva pogotka A. Pavića.

SKUPINA B
Nije se Zemunik u utakmici protiv Krneze ni okrenuo već su primili tri pogotka. Vrlo visoku prednost na poluvremenu Krneza ipak nije uspjela kapitalizirati osvajanjem 3 boda. Iako je P. Čolak zabio 3 pogotka na susretu, ključna stvar je bila kad je L. Buljat povikao na svoje suigrače koji su potom letjeli po terenu.
Derbi kola skupine B pripao je Sv. Anti Visočane. P. Verunica sa svoja 3 pogotka obilježio je susret između Sv. Ante Visočane i Sinjoretova i  donio Sv. Anti Visočane iznimno važna 3 boda.
Svi su se pitali tko će kome ući u dvorište i uzeti bodove, a utakmica nam je pružila odgovor. Smiljevac je goropadno ušao u Crvene kuće i otkinuo 3 boda i dodao ih na svoj konto.
Najefikasniju utakmicu kola odigrali su Val de Ghisi i Aenona. Val de Ghisi zabio je 4 pogotka, a Aenona čak 11. najefikasniji igrač susreta je bio K. Čvrčljević s četiri postignuta pogotka.
Svi su očekivali utakmicu Valencie i Balia da vide je li lider skupine poljuljan nakon prošlotjednog poraza. I nije dobro krenulo za Bali jer su već u 6′ imali dva pogotka zaostatka. Iako mladi po godinama Baliju je trebalo neko vrijeme da se zagriju. Došavši na radnu temperaturu Bali je serijom 5 golova dokazao da nije zaboravio igrati te da je prošlotjedna utakmica bila samo trenutak slabosti.