Connect with us
Example HTML page

Osvrt na 3. kolo 3. ŽMNL

3. LIGA A

U ovom kolu sve je u znaku broja 3 i to: 3 pobjede Male Rave, 3 momčadi u Skupini B nemaju ni bod i 3 +1 momčad u istoj skupini imaju 100% učinak.

Također od ovog kola uvodimo i Vijesti 3.ŽMNL gdje ćemo predstaviti jednu momčad po epizodi, kao i objavljivati video najave idućeg kola.

Skupina A

Ljevica Zadar – Donje Raštane 1:0

U tvrdoj utakmici postignut je samo jedan pogodak koji je djelo I. Petrovića za velika 3 boda Ljevice. Pokušavale su Donje Raštane u nastavku izjednačiti rezultat no uslijed svih napada isti je ostao nepromijenjen.

Mladost – Privlaka 2017. 3:3

Mladost je u utakmicu protiv Privlake 2017. ušla desetkovana za oba Stanišića. Kad je semafor u 30′ pokazivao ogromnu prednost 2:0 za Mladost svi su mislili da Stanišići nisu ni potrebni no onda je uslijedio spektakl. S dva pogotka Privlaka izjednačuje rezultat koji je takav ostao do zadnje minute. Tad neumorni Svetić postiže pogodak za Mladost no tu se osjetilo da nedostaje mirnoće bez Stanišića budući da je V. Kolanović pred posljednji sučev zvižduk ponovno izjednačio rezultat.

Mala Rava – Termin 7:1

Nakon ovog kola jedina neporažena momčad Skupine A je Mala Rava, a u ovom kolu je s uvjerljivih 7:1 svladala Termin. Tri pogotka na utakmici postigao je Ivan Šoletić što ga je učinilo da dijeli prvo mjesto strijelaca u obje skupine.

Rupalj – Bodulero 4:3

Strpljivo je Rupalj igrao protiv Bodulera minuli vikend i na kraju došao do punog plijena. U prvom poluvremenu valja izdvojiti samo 16′ u kojoj su obje momčadi postigle po pogodak i miroljubljivo ga zaključili. U nastavku je Rupalj živnuo i s dva pogotka došao u veliku prednost. No momci iz Bodulera se nisu predavali te su uspjeli nadoknaditi rezultat. Kad je u 33′ M. Čulina postigao pogodak za Rupalj tek tad je Rupalj mogao upisati bodove.

Briševo – Zaton 2:2

Što bi Briševo bez Ivana Ćukovića  glasio bi tekst pjesme koja opisuje ovaj susret. Ćuković je otvorio i zaključio utakmicu s pogotkom no i Zaton je imao svoje adute u vidu Š. Peše i BJ Vukševića koji su zajedničkim snagama održali neriješen rezultat.

Vošta – Sukošan 3:0 bb

Skupina B

Ražanac – Aenona 4:4

Utakmicu preokreta pružili su nam Ražanac i Aenona. Prednost se smjenjivala čas s jedne, čas s druge strane da bi konačni rezultat svakoj od ekipa donio po bod. U redovima Aenone valja istaknuti D. Koprivanca zbog dva postignuta pogotka, a i zbog toga što je loptama ‘hranio’ svoj navalni red

Poljica Brig – Valencia 2:0

.Poljica Brig želi ekspresan povratak u 2.ŽMNL, a svojim igrama u prva 3 kola to i potvrđuju. Dva pogotka Domagoja Miletića bila su dovoljna za 3 boda i zadržavanje nepobjedivog niza.

Novi Bokanjac Sv. Pavao – Sv. Ante Visočane 4:4

Sve je Sv. Ante Visočane imalo u svojim nogama no ipak na kraju nisu uspjeli doći do prve ovosezonske pobjede. Vodile su Visočane do 37′ 2:4 no onda je uslijedio pad koncentracije i prosipanje već uknjiženih bodova. Malo po malo Novi Bokanac je sustizao prednost i na kraju im se mora odati priznanje zbog karaktera i borbe do zadnjeg sučevog zvižduka.

Crvene Kuće – Val de Ghisi 6:1

Sve je bilo riješeno u prvih 18′ susreta kad su Crvene Kuće imale ogromnu prednost od 5 pogodaka. Već u prvom poluvremenu Filip Karamarko je postigao dva pogotka da bi svoj treći zabio u 40′ i postavio konačnih 6:1.

Sinjoretovo – Slivnica 4:1

Kad je Luka Bilaver u sastavu Sinjoretova isti se ne moraju bojati za bodove. Ugrabilo je tako Sinjoretovo nova 3 boda u srazu s Slivnicom unatoč deficitu igrača na klupi.

Krneza – Zemunik 3:1

U zadnjem izvještaju pohvaljen je bio Ivan Vulić pa su Hrvoje, Frane i Petar Čolak uzeli individualne treninge što im se na kraju isplatilo. Sva trojica su zabili po pogodak u uvjerljivoj pobjedi protiv Zemunika. Za Zemunik počasni pogodak djelo je D. Fabijana.