Mala Rava predvodi Skupinu A, a Rupalj joj puše za vratom.

Poljica Brig i Sinjoretovo još uvijek 100% u Skupini B.

Skupina A

Ljevica Zadar – Termin 1:7

Naletjela je Ljevica na minu zvana Termin u 5. kolu i teško nastradala sa 7 primljenih pogodaka. U redovima Termina najviše se istakao B. Žagar sa svoja tri pogotka. Bilo kako bilo ovom uvjerljivom pobjedom Termin je i na tablici prestigao Ljevicu.

Bodulero – Privlaka 2017 5:2

Bodulero i Privlaka su se u međusobnom dvoboju htjeli vratiti na pobjedničke staze no na tronu može biti samo jedan. Ovog puta pobjedu je odnio Bodulero te nagovijestio da nema namjeru za daljnjim prosipanjem bodova.

Mladost – Zaton 3:0

Susjedski derbi je na kraju ponudio malo dramatike budući da je utakmica u konačnici bila jednosmjerna. Cijelo prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri da ne kažem u šahovskom stilu. Drugu dionicu odmah otvara Mladost pogotkom preko I. Matešića, a do kraja susreta još dva pogotka su postigli mladostaši i upisali važne bodove.

Mala Rava – Deportivo la Murvica 3:3

A ovotjedni veliki derbi Skupine A odigrali su Mala Rava i Deportivo la Murvica i u njemu na kraju podijelili bodove. Kroz cijelu utakmicu Mala Rava je hvatala zaostatak od jednog pogotka da bi se u posljednjim trenutcima susreta kasnim pogotkom M. Šimičića dokopala toliko željenog boda. Valja napomenuti da se u igri Male Rave osjetio izostanak dvojca Karaban-Šoletić koji daju jednu dodatnu dimenziju igri Male Rave.

Rupalj – Donje Raštane 7:3

Rupalj je u prvom poluvremenu ostavio kapitalnu prednost od 3 pogotka razlike koju je samo održavao, a pogotkom M. Čuline u 40′ i povećao na 4. S druge strane Donje Raštane su pokušavale preokrenuti rezultat no nisu na kraju uspjeli u svom naumu, a činjenica da su imali samo jednu zamjenu nije im išla u prilog u ostvarenju tog nauma.

Briševo – Sukošan 3:0 BB

Skupina B

Novi Bokanjac Sv. Pavao – Zemunik 3:8

Trebalo je dosta Zemuniku da se konsolidira i da uđe natjecateljski u utakmicu i to su konačno u dvoboju protiv Novog Bokanjca Sv. Pavao i dogodilo. Nizali su se pogotci u mreži Novog Bokanjca kao na vrpci, a Denis Fabijan je postigao polovicu golova od 8 ukupno što je Zemunik zabio.

Crvene Kuće – Slivnica 8:0

Prešle su Crvene Kuće preko Slivnice kao kroz plitak potok. Bila je to rapsodija Crvenih kuća koje su u svakom poluvremenu postigli po 4 pogotka. Još valja dodati da je početna postava zabila 4 pogotka, a isto toliko su zabili i momci koji su ušli s klupe.

Ražanac – Val De Ghisi 4:3

Zanimljivu utakmicu odigrali su Ražanac i Val de Ghisi gdje je Val de Ghisi dostigao Ražanac na rezultatu 3:3 no do bodova se ipak nije moglo.

Aenona – Valencia 3:1

Spomenik mora izgraditi Aenona D. Koprivancu zbog njegovih igri u zadnje vrijeme. Kad ne zabija onda asistira, a u utakmici protiv Valencije je izabrao da postigne dva pogotka.

Poljica Brig – Sv. Ante Visočane 6:5

Utakmica biti ili ne biti za Sv. Ante Visočane bila je u konačnici ne biti, a najviše zahvaljujući njima samima. Prvo poluvrijeme završilo je izjednačenim rezultatom 4:4 s kojim nijedna ekipa na utakmici nije bila zadovoljna. Poveo je u nastavku susreta Sv. Ante Visočane no ipak je propustio uzeti bodove budući da je Šime Knežević sa svoja dva pogotka pri raju susreta bodove odnio svojim Poljica Brigu.

Sinjoretovo – Osam Mladi 6:3

Sinjoretovo je nastavilo i u ovom kolu svoj pobjednički niz pobijedivši momčad Osam Mladi. Po dva pogotka zabili su A. Čavka i F. Ljumeži, a po jedan su pridodali A. Pavić i D. Lončar. Za Osam mladi golove su postigli Š. Alvir, M. Ćurković i M. Krnčević.