Connect with us
Example HTML page

MNK Varoš ZDC dominantan!

Vijesti

MNK Varoš ZDC dominantan!

MNK Varoš ZDC dominantan!

Na Smiljevcu uz prekrasan ambijent i još bolje utakmice!

U prvoj utakmici pogledali smo mini derbi juniora pantera  i bibinja. U utakmici punoj preokreta na kraju su 3 boda otišle put bibinja.

Mnk Pantera – Mnk Bibinje 3:6

(1:0 A.Zekanović; 1:1 J.Šindija; 1:2 T.Šindija; 2:2 M.Gambiraža; 3:2 M.Gambiraža; 3:3 M.Osmančević 3:4 T.Šindija; 3:5 D.Šimunić; 3:6 J.Šindija)

Druga utakmica donijela nam je dvoboj Ludogoretsa i Fortune Drage.Božica fortuna ostala je na strani dragana koji zasluženo prolaze dalje na pogon Nediljka Abramovića.

Mnk Ludogorets – Mnk Fortuna Drage 0:2

(0:1 N.Abramović; 0:2 N.Abramović)

Treća utakmica opet nam je trajektom dovezla bodule iz Preka i drage i popularni CB Popay iz Benkovca.Momci iz Benkovca lakse od ocekivanog prolaze u sljedeci krug natjecanja.

Mnk Bodulero – CB Popay H20 caffe 1-6

(0:1 A.Čirjak; 0:2 A.Čirjak;0:3 P.Jurica;0:4 L.Rosić;0:5 A.Čirjak;1:5 N.Jandrijev;1:6 P.Jurica;)

Četvrta utakmica večeri donijela nam je susret između Bibinja i momaka zivopisnog imena Book Of Ra. Bibinjci nisu ponovili gradivo te Book Of Ra za njih ostaje nepročitana knjiga.

Book Of Ra-Sokol Bibinje 3-1

  1. M.Petrić;2-0 J.Iveljić;3:0 I.Buljat;3:1;I.Žmire;)
Josip Iveljić – Book of Ra

Zadnja utakmica večeri donjela je sraz između aktualnog prvaka Varoši Z.D.C. i Termina.Varošani nisu dopustili nikakva iznenađenja i odnose zasluženo visoku pobjedu.

Varoš Z.D.C-Termin

(1-0 R.Burčul;2:0 K.Jurić;3:0 L.Jurlina;4:0 D.Župan;5:0 D.Župan;6:0 D.Vuković;7:0 D.Župan)

Zasluženo visoka pobjeda!

Raspored za četvrtak 06.lipnja.2019.
Juniori:
18.30 Sloga-Vrana
Seniori:
19.30 Generacija 90-H.U.Antonijo Jurjević
20.30 Prvo kolo-Murvica
21.30 Sv.Ante-4 Asa
22.30 Tin-Paklenica

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Vijesti

Najčitanije

Pratite nas na Facebooku

Kolumnisti i autori

To Top