Connect with us
Example HTML page

Arbanasi Zara Dental Centar Kup 2019 izvučeni parovi!

Vijesti

Arbanasi Zara Dental Centar Kup 2019 izvučeni parovi!

Arbanasi Zara Dental Centar Kup 2019 izvučeni parovi!

Ukupno 46 momčadi u tri kategorije igrat će na Arbanasi Zara Dental Centar Kupu!

Na malonogometni turnir Arbanasi Zara Dental Centar Kup 2019 u tri kategorije ukupno se prijavilo 46 momčadi. U kategoriji seniora prijavilo se 23 momčadi, dok se u dječjem uzrastu za godište 2004/05 prijavilo 17 momčadi, a u najmanjem uzrastu godišta 2009/10, prijavilo se 6 momčadi.

SENIORI

Seniorski dio turnira i kategorija djece 2004/05 će se igrati u kup sistemu, dok će dječji uzrast 2009/10 razigravati po skupinama, nakon čega će najbolje četiri ekipe iz skupina ići u polufinale. 

DJECA 2004/05

Raspored odigravanja po danima i kategorijama:

PONEDJELJAK, 08.07.2019
19:15  Debeljak – NK Zadar (2009/10) 10:0
19:45  Fontana – Bokanjac (2004/05) 1:2
20:15 NK Zadar – Prvo kolo (2004/05) 6:1
21:00  Arbanasi – MNK Paljuv 2:5
22:00  Ražanac – Azine 4:4 (pen.6:4)

SRIJEDA, 10.07.2019
19:15 SV. Mihovil – Punta Bajlo (2009/10) 3:0
19:45 Punta Bajlo – Dasiaddo (2004/05) 2:1
20:15 Škabrnja – Bibinje (2004/05) 3:2
21:00  Hitna 194 – Zadranka 0:1
22:00  EL Pozzo – Brabori 1:1 (pen.2:3)

ČETVRTAK, 11.07.2019
19:15 Zadarski Arbanasi – Debeljak  (2009/10) 1:3
19:45 Akademika – Bokanjac  (2004/05) 6:1
20:30 8 Mladi – Bili Brig  4:1
21:30 Sokoli – Samba Poličnik 4:5
22:30 MNK Rupalj CB G.M – MNK N. Bokanjac 5:5 (pen. 6:8)

PETAK, 12.07.2019
19:15 SV. Mihovil – Bibinje (2009/10) 0:3 b.b.
19:45 Sveti Mihovil – Diklo (2004/05) 0:3 b.b.
20:15 Azine – Puntamika (2004/05) 4:7
21:00 MNK Raštane – Zadranka 3:2
22:00 MNK Varoš ZDC – Brabori 8:1

Nedjelja, 14.07.2019
19:30 NK Zadar – Zadarski Arbanasi (2009/10) 8:1
20:00 Vukšić – Posedarje (2004/05) 0:3 b.b.
20:30 Class Metal – Šou Program (2004/05) 4:5
21:30  MNK Plovanija – CB Ivanec 0:5
22:30 H.U. Antonio Jurjević – MNK Samba Poličnik 6:2

Ponedjeljak, 14.07.2019
18:00 Punta Bajlo – Bibinje (2009/10)
18:30 NK Zadar – Akademika
19.00 Punta Bajlo – Škabrnja
19:30 MNK Puntamika – Ražanac
20:30 CB Nita – Paljuv
21:30 MNK Smiljevac – Bokanjac
22:30 Pakoštane – Osam mladi Zemunik

Utorak, 15.07.2019 / ČETVRTFINALE
19:15 (2009/10) ?
19:45 (2004/05) ?
20:15 (2004/05) ?
21:00  Seniori ?
22:00  Seniori ?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Vijesti

Najčitanije

Pratite nas na Facebooku

Kolumnisti i autori

To Top