Izvještaj VIII.kola 3.ŽMNL

3. LIGA A

Skupina B

Zemunik-Sukošan 3:3

Zemunik i Sukošan odigrali su sjajan susret sa pregršt prilika za postizanje pogotka. Zemuniku je nedostajao Dino Paleka pa je Luka Buljat preuzeo ulogu vratara i obranio nekoliko izglednih šansi. U jednom trenutku Zemunik je imao dva pogotka prednosti ali ustrajnost Sukošanaca se isplatila i do kraja prvog poluvremena izjednačili su rezultat. Roko Dević odigrao je sjajno i postigao je dva pogotka za Sukošan. Ivan Sudinja uz svoj pogodak zaradio je i crveni karton. Strijelci za Zemunik :Patrik Tokić,Karlo Šare,Denis Fabijan. Sljedeće kolo:Mali Pariz-Zemunik, Sukošan-Krneza.

Krneza-Suhovare

Krneza nije dopustila iznenađenje . Odigrali su sjajan susret i pobijedili su odličnu momčad Suhovara. Od 15.minute sve je krenulo nizbrdo za Suhovare. Josip Ivanov dovodi Krnezu u vodstvo , dvije minute poslije Duje Rodić zarađuje crveni karton. Krneza je postigla jedan pogodak s igračem više . U drugom poluvremenu Suhovare su primile još tri pogotka , uspjeli su postići dva utješna zgoditka u 34. i 40. minuti. Za Krnezu su još pogodili:Klapan Tomislav, Matak Luka 2, Ivan Babić. Za Suhovare :Kristijan Jurešić i Toni Lulić. Sljedeće kolo:Sukošan-Krneza,Suhovare-Dasiaddo.

Termin-Jadran Vrsi 6:0

Momčad Termina upotpunosti je nadigrala Jadran. Svoj privatni show imao je Jure Brkić koji je postigao 4. pogotka. Toni Plazibat postigao je dva pogotka i pokazao je da je veliko pojačanje za Termin.Nakon utakmice ostaje nejasno zašto je trener Jurjević u početnu postavu stavio Ivana Budana. Jadran čeka teška bitka do kraja polusezone . Sljedeće kolo: Mnk Pag-Termin, Jadran Vrsi-C.Kuće

Crvene Kuće-Azine 3:0

Čvrst susret u kojem je pitanje pobjednika rješeno 14.minuta prije kraja . Azine su se sjajno držale ali iskustvo Crvenih Kuća odnijelo je sva tri boda. C.Kućama ovo je vrlo važna pobjeda, napokon su upisali pobjedu. Strijelci za C.Kuće:Ivan Pupovac,Jurica Čirjak i Josip Vulić . Sljedeće kolo:Jadran Vrsi-C.Kuće, Azine-Debeljak.

Dasiaddo-Deportivo la Murvica 3:5

Deportivo je upisao vrlo važnu pobjedu koja im daje nadu za povratak na vrh ljestvice. Dasiaddo se nije predavao, sjajno su igrali. Ovo im je bila najbolja utakmica sezone ali ipak nije bilo dosta za tri boda. Branimir Tokić i Slaven Čirjak bili su prevaga u ovom susretu. Domagoj Ćustić zabio je jedan pogodak. Strijelci za Dasiaddo: Ivan Šimičević,Lovre Matak,Marko Stanić. Sljedeće kolo:Suhovare-Dasiaddo, Deportivo la Murvica-Futsal Murvica.

Futsal Murvica-Mnk Pag 4:2

Futsal Murvica pokazala je tko je lider ove skupine. Sjajnim susretom pobijedili su odličnu ekipu Mnk Paga. Pag je promašivao nemoguće situacije u ovom susretu. Ilija Sivonjić za njih je mala beba. Murvica je pokazala da je favorit za osvajanje prvog mjesta ali još se puno ima za igrati. Strijelci za F.Murvicu:Lučić Ante i Vice,Ivan Anić i Ivan Zdrilić. Za Pag:Tomislav Crljenko i Josip Žunić. Sljedeće kolo:Deportivo-F.Murvica, Mnk Pag-Termin.

Debeljak-Mali Pariz 3:4

Skupina A

Novi Bokanjac-Mala Rava 10:0

Jednosmjerna utakmica na Bilom Brigu. Bokanjac se pokazao kao jedna od najefikasnijih ekipa lige . Strijelce pogledajte na našoj aplikaciji koju možete preuzeti za Android i Ios. Mala Rava tone sve dublje. Pitanje je mogu li parirati ostalim ekipama. Novi Bokanjac ide na Osam Mladi , Derbi ! Mala Rava protiv Slivnice.

Slivnica-Ražanac 6:2

Jeli ovo najbolje što smo vidjeli od Ražanca ove sezone? Trenutno im je forma u silaznoj putanji. Slivnica se pokazala kao najneugodnija ekipa lige koja može i mora ići na prve dvije pozicije. Lovre Lerga postigao je hattrick i donio veliku pobjedu Slivnici. Za Slivnicu su još precizni bili:Sandro Kalac, Jurica Brkljača,Ante Lerga. Pogotke za Ražanac su postigli Roko Čavić i Tomislav Ivaz.Sljedeće kolo:Mala Rava-Slivnica, Ražanac slobodan

Poljica Brig-Osam Mladi

Neočekivan poraz lidera lige. Nakon vodstva 4-1 , Osam Mladi postaju dekoncentrirani u obrani i primaju nekoliko lakih golova. Poljica Brig iskoristili su sve greške Osam Mladi i zasluženo su slavili .Domagoj Miletić postigao je 4.pogotka , Nekić Claudio 2. Za Osam Mladi strijelci su :Toni Čulina 2,Šime Alvir, Mate Krnčević. Sljedeće kolo:Osam Mladi-Novi Bokanjac, Tornado Zadar-Poljica.

Zadranka -Tornado Odgođena

Valencia – Škabrnja 0:4

Sjajna utakmica Škabrnje. Valencija nije mogla parirati sjajnoj igri Škabrnje. Ivan Brkić postigao je hattrick i donio je vrijedna tri boda Škabrnji. Mate Gurlica postigao je jedan pogodak. Valencija sve više i više pada u formi. Sljedeće kolo:Škabrnja-Privlaka, Sv.Ante-Valencia

Zara-Mali Caffe Lišane 2:2

Zara je prosula veliko vodstvo od 2-0. Iz kola u kolo Zara se podiže u formi iz kola u kolo. MC Lišane ima igrače i ambicije za jači rang ali rezultati zasad to ne pokazuju. Alfred Gegaj i Osman Bekić strijelci su za Zaru. Ante Maričić i Šime Kartelo sttijelci su za Lišane. Sljedeće kolo:Briševo-Zara, Mali caffe-Zadranka.

Privlaka-Briševo 1:4

Druga uzastopna pobjeda za Briševo. Sjajna utakmica Briševa u kojoj su postigli 4.pogotka. U posljednjih 10 minuta drugog dijela Briševo je postiglo sve pogotke. Svaka čast !! Sljedeće kolo:Zara-Briševo,Škabrnja-Privlaka