Connect with us
ZARA DENTAL CENTAR

Sve je isto ko lani i preklani, Varoš i Nita opet u finalu!

Vijesti

Sve je isto ko lani i preklani, Varoš i Nita opet u finalu!

Sve je isto ko lani i preklani, Varoš i Nita opet u finalu!

Može li Nita do Hat Tricka ili će Varoš naplatiti stare dugove?

MNK Varoš  –  MNK Smiljevac  2:1

Umorni smiljevčani kasno su se upalili, pa Varošani dolaze preko Klarina i Vučkovića do brze prednosti od 2:0.

Ipak priči tu nije kraj, Smiljevac se budi u drugom poluvremenu, te smanjuje rezultat na 2:1 Paulo Katuša je strijelac.

Nakon toga Smiljevac dobija krila i preko Vlatka Blaževića stvara pregršt šansi, koje na sreću varošana odlaze u nepovrat, a Varoš u veliko finale.

MNK Varoš

MNK Tin  – CB Nita 2:2 ( pen 0:2 )

Favorizirani pjesnici odlično su otvorili utakmicu, dva puta bili u vodstvu, ali to na kraju nije bilo dovoljno da bi u 40 minuta bili pobjednici. Naime, CB Nita treću godinu zaredom zapaprili su favoritima i razuvjerili još jednom “ Nevjerne Tome” te na penale otišli u još jedno finale. Junak susreta je bio Jakov Pinčić, a Gazda Lekaj još jednom je postigao pobjednički šesterac. 

CB Nita

Polufinale juniori:

Jazine 2 – MNK Tehnička   1:1 ( pen. 8:9 )

U prvom juniorskom finalu dana Jazine i Tehnička odigrali su čvrstu šahovsku partiju, greške su se svele na minimum, a žestina duela se osjetila i na tribini.
Nakon dva poluvremena rezultat je bio neodlučen, 1:1, pa su uslijedili šesterci u kojima su tehničari bili precizniji, a mladi Zebić Marko čeličnih živaca, te je nakon čak šest serija šesteraca uz pomoć vratara MNK Tehničke odveo svoju momčad u veliko finale.

Slavlje MNK Tehničke

CB Dišpet – MNK Gauni Biograd 5:2

Jednosmjerna ulica sažetak je drugog juniorskog polufinala, mlade trupe Marka Vukića odigrale su fantastičnu utakmicu i plasirale se u finale gdje ih čekaju Tehničari.

CB Dišpet

Finale raspored I satnica odigravanja juniori i seniori: 

Srijeda, 21.07.2021

19:00 I Jazine 2 – MNK Gauni Biograd ( juniori )

20:00 I  CB Dišpet – MNK Tehnička ( juniori )

21:00 I MNK Tin – MNK Smiljevac. ( seniori )

22:00 I MNK Varoš – CB Nita ( seniori )

Continue Reading
You may also like...

More in Vijesti

Najčitanije

Pratite nas na Facebooku

Kolumnisti i autori

To Top