Futsal Zadar

Varoš Zara Dental Centar trijumfalno kroz Sukošan!

Vijesti

U finalu Sukošana odigrana je najbolja futsal utakmica ovog ljeta!

Nakon gotovo sedam godina t u Sukošanu je opet pokrenut malonogometni turnir, koji je već na prvoj „škalini” dosegao razinu igre od nekadašnjeg poznatog turnira, gdje se tražila karta više.

Gledatelji su uživali u spektakularnom finalu!

Finale:

VAROŠ – IDASSA NADIN 2:1
SUKOŠAN – Sportski centar. Gledatelja 500. Suci: Domagoj Knez i Luka Popović.
VAROŠ: Baričić, Vuković 1, Perišić, Fatović, Vukić, Radman, Krajačić, Jurlina. Erlić, Klarin 1. Voditelj: Željko Bakarić.
IDASSA NADIN: Tokić, Remšak, Čulina, Šamija 1, Rodić, Radić, Bralić, Buzov, Škara, Ledenko.
Voditelji: Mateo Novaković i Vedran Vinketa.

Marko Vukić preuzeo je pokal i novčanu nagradu za prvo mjesto na turniru.

Bez imalo respekta prema protivniku se krenulo borbeno, napadački i žustro s obje strane kao da je ova utakmica biti ili ne biti. Istina onaj tko bude bolji okitit će se lijepim novčanim iznosom i pokalom pobjednika, a ovaj put je to bio Varoš, zasluženo.
U četvrtoj minuti bilježimo dobar pas Krajačića za Radmana no ovaj je kratak vratar Tokić prije od njega stiže loptu. I dalje se igra napadački ovaj put Idassa Nadin preko Ivana Škare koji je sve učinio kako treba tukao no vratnica se ispriječila minuta je osma. Nakon nekoliko izrađenih akcija u 12 minuti Varoš postiže zgoditak. Strijelac je Karlo Klarin koji je nakon ubačaja iz pozadine uhvatio jednu loptu, Tokić je bio u bloku no Klarin je pored njega zabio za 1:0.
Dugo se igralo „va bang”, a onda su „Varošanci” postigli zgoditak preko Dragana Vukovića, on je izbio sam pred Tokića, prethodno je nadmudrio Remšaka i to je 2:0 u prvoj fazi drugog dijela susreta. Mirnom i pametnom igrom, a bilo je dosta dobrih driblinga udaraca na gol i obrana Varoš je znao sačuvati stečenu prednost iako su „Idasovci” bili jako blizu poravnanja, pogotovo Remšak je imao prigodu „matnu” u 36 minuti, no nije uspio tako da je pobjeda otišla na stranu Varoši.

Znali smo da je Idassa Nadin dobra momčad, da imaju sve ono što treba za mali nogomet, ali smo dobro razradili njihovu igru i zasluženo se okitili nagradom najboljeg, kazao nam je kratko Željko Bakarić voditelj Varoši. –

Jednostavno nas nije išlo, imali smo prigode koje nismo iskoristili i protivnik Varoš je pobijedio, čestitam mu na osvajanju turnira, kazao je voditelj Idasse Nadin Vedran Vinketa.

Susret za treće mjesto:
SUKOŠAN ZLATNA LUKA – TIN 1:6
SUKOŠAN ZLATNA LUKA: Dijan, Brkić, I. Sudinja, J. Sudinja, Vrsaljko 1, Štrenja, Smolić. Voditelj: Darko Smolić. TIN: Čurčija, Kresović, Burčul 3, Čačić 1, Katalinić 2, Pezelj, Colić, Lučić, Baščevan, Kurtin. Voditelji: Tiho Knežević i Edo Kvartuč. U igri za treće mjesto bolji je bio Tin koji je udijelio Sukošanu ZL čistih „pola duzine” te osvojio to mjesto, zasluženo.