Connect with us
ZARA DENTAL CENTAR

MNK Varoš Zara dental centar i MNK Tin predstavljaju županiju na državnoj završnici

Vijesti

MNK Varoš Zara dental centar i MNK Tin predstavljaju županiju na državnoj završnici

MNK Varoš Zara dental centar i MNK Tin predstavljaju županiju na državnoj završnici

I ove godine se u Puli održava Završnica Favbet gradskih liga, na kojoj će sudjelovati MNK Varoš Zara dental centar i MNK Tin kao predstavnici naše lige. U petak, 30. srpnja na rasporedu je osmina finala, a zbog poludirigiranog ždrijeba naši predstavnici se ne mogu sastati odmah. U subotu je u planu odigravanje same završnice koja će nam donijeti novog državnog prvaka gradskih liga. Javno izvlačenje parova održat će se danas (23. srpnja) u Favbetovom automat klubu uz prijenos.

Podsjetimo, ova dva kluba su i prošle godine nastupali na završnici, a MNK Tin je došao do finala.

Predsjednik Udruge za mali nogomet Zadarske županije Toni Kruneš istakao je da i ove godine naša liga sudjeluje na Završnici gradskih futsal liga. Predstavljaju nas MNK Varoš ZDC i MNK Tin. Prošle godine su naši klubovi ostvarili zapažene rezultate, a MNK Tin je dogurao do finala. Sad su svi jednu godinu iskusniji, a volje i znanja ne nedostaje te se svašta može očekivati od naših predstavnika.

Utakmice se igraju na Verudela sportskim terenima, podloga umjetna trava. Našim klubovima možemo poželjeti puno sportske sreće te da dostojno prezentiraju zadarski futsal.

More in Vijesti

Najčitanije

Pratite nas na Facebooku

Kolumnisti i autori

To Top