Futsal Murvica novi lider 3.B ŽMNL!!!!

Vijesti

Skupina B

Sukošan-Deportivo la Murvica 4:5

Favorizirani Sukošan izgubio je već pobijeđenu utakmicu. 3.minute prije kraja imali su velikih 4:2 ali to im nije bilo dosta . Deportivo zadnje tri minute igra uraganski i postiže tri pogotka za veliku pobjedu. Kolo za zaborav Filipa Smolića koji nije bio raspoložen dok s druge strane Josip Mičić postiže hat-trick za slavlje murvićana.

Crvene Kuće-Krneza 1:0

Crvene Kuće napravile su pravu senzaciju pobjedivši lidera skupine B. Ovaj poraz ostavlja gorak okus za ekipu Krneze jer trenutno su na trećoj poziciji a polusezonu odigrali su sjajno. Crvene Kuće pružile su sjajan otpor , dobra obrana i kontre im donose velika tri boda. Antonio Marić 11.minuta prije kraja postiže pogodak za 1:0 što je na kraju bio i konačan rezultat.

Mali Pariz-MNK Pag 1:4

Izostanak Sergia Ramosa u obrani parižana itekako se osjetio, nakon neugodnog poraza od Rennaisa prošlo kolo ovaj put naletjeli su na Pag nošen olujnom burom . Mrežu parižana načeo je tko drugi nego Antonio Maržić koji je najbolji strijelac Paga u polusezoni. Emilio Režan vratio je stvari na početak , ali to je potrajalo samo dvije minute. Do kraja susreta Pag postiže još tri pogotka i trenutno su na playoff poziciji.

Suhovare -Termin 2:3

Termin nastavlja pritisak na vodeće ekipe. U ovom kolu bili su za nijansu bolji od Suhovara koje su pružile sjajan otpor. Polusezona je došla , dolaskom vratara u redove Suhovara oni će biti itekako konkurentna ekipa. Toni Plazibat još jedanput pokazuje klasu i izvlači Termin iz neugodne pozicije.

Debeljak-Zemunik 0:9

Što napisati o ovom susretu. Rezultat je priča sama za sebe. Jednosmjerna utakmica od samog početka uz hat trick novog pojačanja Zemunika Josipa Dragaša. Zemunik je osvojio maksimalan broj bodova od nastavka lige i u drugoj polusezoni cijaju na pozicije koje će im donijeti drugu ligu.  Debeljak ovaj poraz mora brzo zaboraviti, trenutno su predposljednji što jednostavno nije odraz kvalitete koje posjeduju.

Azine-Futsal Murvica 0:2

Imamo novog lidera 3.Žmnl B a to je Futsal Murvica! Dugo je Futsal Murvica lomila čvrste i disciplinirane Azine koje su pružile sjajan otpor.  Mario Surać vratio se na futsal terene u stilu , postigao je zgoditak u 38.minuti za 2:0. Prvi pogodak u redovima Futsal Murvice postigao je Ivan Zdrilić u 35.minuti. Krajem prvog poluvremena Murvica je imala šesterac ali iskazao se golman Azina Luka Brkić sjajnom obranom.

Jadran Vrsi-Dasiaddo 7:2

U “derbiju” donjeg dijela ljestvice Jadran Vrsi upisao je vrlo važnu pobjedu koja ih gura prema sredini tablice. Dasiaddo je posljednja ekipa lige i sigurno nisu zadovoljni učinjenim u ovoj polusezoni. Frane Milutin postigao je hattrick!

Skupina A

Škabrnja-Novi Bokanjac 4:4

Nastavak lige Novom Bokanjcu neće ostati u dobrom sjećanju. Nakon poraza od Tornada odigrali su neriješeno protiv Škabrnje . Iako su poveli u 19.minuti Škabrnja postiže dva pogotka koja su iznenadila Bokanjac prije kraja prvog dijela. U drugom poluvremenu druga priča , odmah u prvoj minuti Novi Bokanjac preko Marka Mijolovića poravnava rezultat. Nakon toga do 32.minute postižu dva pogotka za veliku prednost. Škabrnja se nije predala i danas preko raspoloženog Petra Jurića vraćaju se u susret. U infarktnoj završnici Škabrnja zabija izjednačujući pogodak preko Frane Brkića.

Valencia-Zadranka 0:2

Zadranka misli ozbiljno! Uvijek neugodnu Valenciu porazili su 2:0 a da pritom nisu primili pogodak. U susretu s dosta prekšaja zabili su rano prvi pogodak koji je utakmicu usmjerio na njihovu stranu. Valencia je imala svoje prigode koje nisu uspjeli realizirati . Pred sam smiraj susreta Karlo Gobin zabija za pobjedu Zadranke.

UN Tornado Zadar-  Mala Rava 3:0 BB

Mala Rava se nije pojavila na utakmici dva tjedna uzastopno!

Briševo-Slivnica 0:6

Briševo bez zamjene nije se moglo suprostaviti Slivnici koja je sve svoje prilike iskoristila. U prvom poluvremenu vidjeli smo samo pogodak Roka Lerge ali i mnoštvo šansi gostiju. Drugo poluvrijeme bila je jednosmjerna ulica gdje se najbolje snalazi Luka Brkljača koji postiže hattrick. Za Briševo sigurno idu bolji dani dok Slivnica pokušava uhvatiti priključak s vodećim ekipama.

Privlaka-Zara 3:2

U teškom i napetom susretu između ovih protivnika vidjeli smo 5.pogodaka,3.žuta i 1.crveni karton. Privlaka je povela pred kraj prvog dijela preko Dominika Kolanovića . Drugi dio počinje izjednačujućim pogotkom Alfreda Gegaja u 25.minuti. Nakon toga Privlaka u razmaku od samo tri minute postiže dva pogotka i rješava ovaj susret. Mogli su privlačani sami sebi zakomplicirati susret jer je Bruno Glavan dobio drugi žuti odnosno crveni karton u 35.minuti. Zara je to iskoristila i za ila u 37. ponovno preko Gegaja. Privlaka se uspjela obraniti kad im se u igru nakon dvije minute uključio igrač koji je zamjenio Glavana.

Sv.Ante Visočane-Poljica Brig 2:5

Kad Valentino Beretin i Šime Knežević imaju svoj dan ostale ekipu nemaju šanse. Tri pogotka Kneževića i dva Beretina bila su sasvim dovoljna za pobjedu u ovom susretu. Sv.Ante je imao prednost u ovome susretu 6.minuta . Dva pogotka za njih postigao je Stipe Kevrić.

Osam Mladi ovo kolo bili su slobodni dok je ekipa Mali Caffe Lišane odustala od natjecanja.

Ovaj vikend nažalost zbog zauzetosti dvorane skupina A svoje susrete NEĆE odigrati.

Odigrat će se samo zaostala utakmica između Tornada i Zadranke.