Izvještaj 3. A & B ŽMNL

3. LIGA A

Skupina A

Osam Mladi-Valencia 11:1

Futsal tjedan na Bilom Brigu nije mogao bolje započeti. U prvom susretu vidjeli smo čak 12.pogodaka. Osam Mladi dominirali su cijelu utakmicu, postavili su visok ritam od samog početka. Valencia je imala nekoliko zamjenskih igrača , ništa nije slutilo da bi mogli odigrati loš susret . Pogotovo kad znamo da su u stanju dobro namučiti protivnika.

UN Tornado Zadar-Sv.Ante Visočane 8:1

Muke za dečke iz Visočana se nastavljaju. Drugi susret u nizu primaju 8.pogodaka. Tornado više nema pravo na kiks i sa tom misli u glavi ušli su u ovaj susret. Nino Vukoša bio je najraspoloženiji igrač Tornada s 3 .postignuta pogotka. Dva je dodao stroj Ivan Sarić dok su po jedan postigli Filip Bakija i Filip Tomrecaj. Strijelac počasnog pogotka za Sv.Antu -Stipe Brala.

Mala Rava-Privlaka 0:5

Po mnogima jedan od neizvjesnijih susreta ovog kola pretvorio se u jednosmjernu ulicu. Privlaka se podignula u formi i iz kola u kolo nam to vjerno prikazuju. Mala Rava je nakon dvije uzastopne pobjede sigurno željela još jedan pozitivan ishod ali protiv privlačke mladosti nije bilo lijeka.

Ražanac-Zara 4:4

8.pogodaka , ludi preokret, autogol – sve nam je to ponudila ova sjajna utakmica koja se igrala u 18:00. Ražanac je u susret ušao motivirano i već do 16.minute vode 3:0.  Zara se nije predala tako lako,minutu poslije nakon dobre akcije Alfred Gegaj vraća nadu Zari. Zara je uspjela izjednačiti do 33.minute i tad se činilo da će X biti realan ishod . Nakon sjajne kombinacije u redovima Ražanca najbolje se snalazi Antonio Žagar i vraća prednost Ražancu. Dvije minute poslije Frane Strika donosi vrijedan i zaslužen bod Zari.

Novi Bokanjac-Poljica Brig 2:1

Utakmica najavljena kao derbi kola opravdala je tu najavu. Bokanjcu je na ruku išla samo pobjeda dok bi pobjeda Poljica zakomplicirala cijelu skupinu A. Već u 10.minuti Bokanjac je imao dvocifrenu prednost , to nam je bio pokazatelj sa kojom dozom ozbiljnosti i želje su ušli u ovaj susret.  Nedugo nakon drugog pogotka Luka Petričević vraća Poljica u igru. Nakon toga vidjeli smo veliku borbu na terenu,nekoliko vrhunskih intervencija vratara ali niti jedan pogodak. Na kraju zaslužena pobjeda Novog Bokanjca jer ipak se trebalo braniti 24.minute.

Slivnica-Zadranka 0:9

Derbi kola koji odlučivao koja će ekipa biti za petama Novom Bokanjcu i Osam Mladi . Možemo reći da nismo očekivali jednosmjernu utakmicu poput ove. Zadranka je odigrala sjajno i u svim je segmentima nadigrala Slivnicu i još bez primljenog pogotka. U Zadranci je Karlo Gobin postigao hat-trick.

Skupina B

Deportivo la Murvica-Crvene Kuće 3:0 BB

Sukošan-Azine 8:2

Sukošan je nakon nekoliko loših rezultata napokon upisao pobjedu. Ovaj put bolji su bili od Azina. Filip Smolić postigak je hat trick i ponovno se ističe kao najbolji pojedinac sukošanaca. Azine su dva počasna pogotka zabile u drugom poluvremenu.

Mali Pariz-Termin 3:5

Nakon prolaska dalje na MNT Kutija Šibica Termin se u Zadar vratio pun želje i motiva. S druge strane stajao je Mali Pariz koji je ušao u dobru formu i bit će velik zalogaj svakoj momčadi. Prijelomni trenutak utakmice je bio na prijelazu iz 22.-23. minutu kad je Termin postigao dva pogotka nakon kojeg se Mali Pariz nije uspio vratiti.

Suhovare-Jadran Vrsi 5:2

Druga pobjeda u nizu za Suhovare. Dvije utakmice u novim dresovima za Suhovare su značile pun plijen u obje utakmice. Jadran se pokušao vratiti ali 3.pogotka minusa bila au previše.

Dasiaddo-Krneza 0:7

15.minuta obrana Dasiadda je izdržala sve nalete Krneze. Nakon te 15.minute gledali smo jednosmjeran susret u kojem je Krneza kažnjavala svaku grešku protivnika.  Krneza je ponovno prva ali s utakmicom više.

Futsal Murvica-Zemunik 3:4

Nakon tri loše utakmice , Zemunik koji je dan ranije izborio prvo mjesto na velikom nogometu pun motiva ulazi u ovaj susret. Futsal Murvica nakon dva tjedna pauze ponovno je osjetila parket Bilog Briga. Prvo poluvrijeme bilo je dosta čvrsto uz samo jedan pogodak. Mario Surać uspješno se oporavio od ozljede i već u 7.minuti dovodi FM u vodstvo. U drugom poluvremenu budi se Zemunik i preko raspoloženog Patrika Tokića dolazi u vodstvo. Patrik je postigao hat trick koji je njegove prijatelje i rođake iz Murvice koštao poraza. Za Zemunik je još jedan pogodak postigao Luka Brkić. Murvici nadu minutu prije kraja vraća Ivan Zdrilić, taj pogodak bio je posljednji na ovom sjajnom i sadržajnom susretu.