Connect with us
ZARA DENTAL CENTAR

Izvještaj uzvratnih polufinalnih utakmica

Polufinale

Kakvi trileri u polufinalu, Murvica i Stanovi će nam dati novog pobjednika lige.

STANOVI-TIN 1:1..puno toga za ovu utakmicu je pokazao i pogled na početne postave. Naime na golu Tina je stajao Marin Klanac, inače umirovljeni igrač i s time su snage Tina dosta otupile. Ne kažemo da je bilo do njega no ionako tanke nade je otupio Milan Družijanić i ukupna razlika je iznosila plus tri. Rizik s igračem viška nije dao puno osim počasnog gola i slavlje Tumine bojne je počelo, finale je tu.

MURVICA-VAROŠ 2:2..na prvu pogled djeluje da je Murvica rutinirano ušla u finale no što je u ovoj utakmici bilo dugo će se prepričavati. Varoš je otpočetka ušla u dvoboj odlučno i hrabro sa željom za brzim golom. Diktirala je tempo, imala više od igre no poznato je da Miminine kamiondžije imaju granitnu obranu. No i takvu obranu je probušio projektil Mate Bugarije u 13.minuti i sve je bilo otvoreno. Murvica se oslanjala na čvrstu obranu dok je Varoš i dalje pritiskala i tražila drugi gol. Mora se priznati da je Varoš bila bolji takmac i plod toga je ludi, najluđi finiš. Prvo je Mateo Bralić sve vratio na početak golom koji je dao glavom. No onda slijedi ludilo Ivana Škare koji se lažnjakom oslobodio svog čuvara i pogodio svojom slabijom nogom za veliko slavlje Murvice. Ostalo je još pola minute u kojoj je Varoš pokušala opet doći do gola no sa sirenom ga je primila i tako “pustila” Murvicu u finale.